[]

arsa payı karşılığı inşaat yapım sözleşmesi hk.

Şimdi ekte koyduğum maddeler inanılmaz mantıksız geldi.ama blok olarak daha okumadan 8 kişi imza atmış. bununla ilgilenen avukat vs. var mı ne demek istiyor özellikle ilk attığım fotoğrafta koyu harflerle yazılmış şey gerçekten yasal olabilir mi?
2) 12. madde nasıl bir maddedir öyle ya? yasal mı böyle bişi?

okunmuyorsa 12. maddeyi yazabilirim.

 
okunmuyor
bu işin içindeyim

  • basond  (22.04.16 22:28:34) 
12. madde: işbu sözleşmede yükleenici tahahhütlerini yerine getirmediği taktirde işveren kat maliklerine daire başı 50 bin tl ceza bedeli naklen ödeyecektir. buna karşılık işveren protokole uymadığı taKdirde protokole aykırı davranan her daire yüklenici firmaya daire başı 50bin tl ödemeyi kabul beyan ve taahhüt eder (SON CÜMLE SAKAT )


  • eclskn  (22.04.16 22:35:53) 
tamam senden ne bekliyolar ki?
senin üzerine ne düşüyo onu mu öğrenmek istiyorsun?
ben bunu aracı bir inşaat firması üzerinden yapıyorum ayrıntıları onlar hallediyor.
  • basond  (22.04.16 22:39:37) 
bence size verecekleri 50 az. apartmanı yıktıktan sonra herkese 50 verip cayma hakkı elde etmiş oluyor halbuki verdiği zarar çok daha yüksek. sizin burada sözleşmeye tek uymama durumunuz arsa'yı/binayı teslim etmemek veya arada ödeme yapmanız gerekiyor ise onlar.


  • tukenmez adam  (23.04.16 00:19:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.