acilli soru - istanbul avrupa yakası halı koltuk yıkama

koca bi tabak domates çorbasını boca ettiğim için artık seçenek değil zorunluluk haline geldi yıkatmak :(

halı yıkamayı biliyorum da bi de bunların eve gelip güzelce koltukları yıkayanları varmış. inanılmaz bir zeka örneği sergileyerek koltukları ve halıları beyaz ağırlıklı aldığım için silmekle de kiri çıkmıyor iyice çamurlaşıyor artık. bi de tozu kiri yetmezmiş gibi çorbayı devirdim hem koltuğa hem halıya geldi. gelip güzelce koltukları temizlesinler, halıları da yıkayıp getirsinler istiyorum ancak koltuk konusunda çevremde deneyimli kimsecikler yok.

aranızda daha önce koltuk yıkatan var mı? gerçekten yeni gibi tertemiz oluyor mu? memnun kaldığınız avrupa yakasına da hizmet veren yerler varsa telefon ya da internet adreslerini alabilirim. rastgele bir yeri aramaya çekiniyorum iyi yapamazlar da kumaşa zarar verirlerse diye. o yüzden deneyip memnun kalınmış bir yerden çağırmak istiyorum. haftaya da misafir gelecek bu hafta halletmeliyim bu işleri :( sakarlık zor iş vesselam...

yazanlara şimdiden teşekkür ederim.

Ben yikatmadim ama dun kapima reklam birakmislardi renklerini bozmama garantileri varmis, yikatirim belki diye cantama atmistim, simdi onun numarasini vereyim bi fiyat alin isterseniz:

Gokkusagi hali yikama ( koltuk da yikiyorlarmis)

Levent- besiktas- sariyer -sisli bolgesine hizmet veriyorlarmis
  • neferkitty  (22.04.16 16:02:13 ~ 16:10:11)