yaşında hissetmemek

geçen hafta 23 yaşına girdim ama kendimi hiç 23 gibi hissetmiyorum. sanki hala 17-18 yaşlarında gibiyim. zaten minyon tipliyim. söylesem şaşırırlar. söylerken bile garip geliyor. size de oluyor mu bu?

bende 25 yaşındayım dışardan bakınca 35 diyen çıktı ben kendime içerden bakınca da 55 diyorum.

  • masa penisi  (22.04.16 11:07:32)
ben de 24 yaşındayım. 18 hissediyorum bazen. daha doğrusu 18 gibi davranmak istiyorum ama yetişkinliğin sorumluluğu var artık. olmuyor.

  • rayde  (22.04.16 11:08:24)
28 yasindayim ama hala herkes 21- 22 filan ogrenci saniyor, inanmiyor kimse. ben de hic 28 gibi hissetmiyorum, senin gibiyim. Hissiyat olarak hala universite yillarimdaki rahatlik var. Bir keresinde teyzeme sigara alacaktim bufeci sigara vermedi XD

  • neferkitty  (22.04.16 11:09:44 ~ 11:14:41)
28 yasindayim, 13 gibi, hatta 9-10 falan gibi hissediyorum cogunlukla. acaba 80 yasindaki dedelerimiz de Boyle mi? yani ne bileyim utanmasam elime kucuk araba alip oynayasim dut dut suresim falan gelir. koskoca dedeye versek oynar mi:))

  • fayfim  (22.04.16 11:09:46)
28 yaşındayım 23'ten büyük göstermediğimi söylüyorlar. Gayet memnunum halimden.

  • lcha  (22.04.16 11:16:14)
anneannem 90+ yaşında, kendisine sorsan en fazla 60. ruhu 40, beyni 18.

olur öyle, çok şeyyapmamak lazım.
  • babilbaligi  (22.04.16 11:23:56)
23 yaşındayım ben de 17-18 hissediyorum. Çocuğum falan olsa oyuncaklarıyla oynacak insanım.

  • jazzabel  (22.04.16 11:42:26)
"saçlarımı uzatacaktım, para biriktirip yollara çıkacaktım ve bir daha hiç yirmi üç yaşında olmayacaktım..."

  • kakao  (22.04.16 11:47:16)
ben de 27 yaşındayım. ortaokulda öğretmenim ve beni bazen öğrenciler ile karıştırıyorlar. sen düşün artık. kafa olarak da hala ortaokul öğrencisi kıvamındayım. maksimum 15-16 hissediyorum. yaşıtlarım okula döpiyes falan giyip geliyorlar ben kot + spor ayakkabı + sırt çantası ile geliyorum, veliler bile öğretmen olduğuma ihtimal vermiyor. kendimi daha çok ufak hissettiğim için bu davranışlarıma ve dış görünüşüme de yansıyor. hiç sorumluluk alasım gelmiyor bir de. sonsuz bir bencillik ve vurdumduymazlık içindeyim. hayatta tek amacım yiyip içip gezmek. eğer kazaya falan kurban gitmezsem ben bu kafayla çok yaşarım gibi hissediyorum eheh.

  • köstebek kurabiye  (22.04.16 11:49:02)
28 yaşındayım, ben de 17-18 hissediyorum. Genç hissetmek iyi bir şey:)
Birkaç ay sonra evleneceğim, ona bile inanamıyorum. Oysaki ben daha büyüyünce evlenecektim.

  • peggy  (22.04.16 11:51:41 ~ 11:53:05)
22. alkol alirken gözüyle tartiyor kasiyer kadin beni, resit miyim diye. Bilmiyor ki icim 40i gecmis, abisi yasindayim.

  • wiillii  (22.04.16 11:52:59)
38 yaşındayım, yazarken bile parmağım yoruldu, ne ara böyle oldu ben de anlamadım, kendimi üniversite yıllarından farklı hissetmiyorum ama bir yandan da içim 55 yaşında gibi bazen. Benim yaşımda bazı insanlar teyze amca gibi gözüküyo gözüme, öte yandan küçük de gözüktüğümü sanmıyorum..

Babam 81 yaşında, geçen seneye kadar benim yaşlılığım hiç çekilmeyecek diyodu, bu yıl biraz yaşlı hissetmeye başladı kendini.

Yıllar akıp gidiyo, ruh bedene yetişemiyo gibi geliyor bana,
  •   (22.04.16 12:11:21)
21 yaşında bir insan evladı olarak x2 hissediyorum. Hiçbir şeye gücüm yok.. Hiçbir şey yapmaya enerjim yok. Artık hiçbir şey yapasım da yok.

  • istenmeyen evlat  (22.04.16 12:42:10)
Yeni 27me girdim. sigara vermiyorlar. Kimlik soruyorlar hala. Sakallari kesince liseye gitsem yerler. Kafa yapimda oyle. Universite hic bitmesin istiyorum :( calisip okusam keske hep.

  • termostad  (22.04.16 13:26:04)
23 yaşındayım. bi iki sene önce anneme "ee, üniversiteye giden kızınız nerde?" demişlerdi ben yanındayken. gerçekten de görüntü olarak 14 - 15 desen sırıtmaz. üzerimde 60 yaşın ataleti ve ağırlığı var. ama doğru ortama girince 20 hissediyorum :)

  • olutaklidi  (22.04.16 15:33:11)
26 yaşındayım 40 gibi hissediyorum. ailem sağolsun 40 hissettiriyor. erkek halimle evde kalmışım muamelesi yapıyorlar bana.

  • peace.on  (22.04.16 15:35:36)
ne kadar da içi lolita insanlar dolu bir duyuru...

hangi yaşta hissettiğimi bilmiyorum, farklı bir yaşta hissetmediğime göre yaşımda hissediyorumdur herhalde. gören-tanıyan +30 sanıyor ama daha var oralara.
  • baba jo  (22.04.16 15:38:54 ~ 15:39:05)
35'im ama daha 17 den gün almadım

  • selam  (22.04.16 20:38:52)
Bugün 23 oldum. Ben de kendimi yaşımda hissetmiyorum. Bu iyi bir şey. Hayatın büyüsü gençlikte.

  • dissendium  (22.04.16 20:53:51)
28 yaşımdayım. tam 28 yaşımda gibi hissediyorum gören de sen 28 yaşındasın diyor. mecidiyeköyden katıldım, teşekkür ediyorum.

  • sece the avare rulman  (23.04.16 06:42:40)