Exten next olur mu?

Geçen sene belli bir süre vakit geçirdiğim (flört) bir arkadaşla bellihuysuzluklarımdan dolayı görüşmeme karari almistik. Arada karsilastiğimizda ayaküstü sohbet muhabbet oluyordu ancak sonra uzunca bir süre ne karsilastik ne de arastik. Ancak son zamanlarda siklikla kafami kurcalar oldu.Daha fazla görmeye başladım bir de. Yürüsem mi yürümesem mi diye düşünüyorum.İlgisiz davranmıyor öyle sayılmaz yani. Ama kararsizim. En son gördügümde bir kafede bir kizla flörtlesiyordu.Benim de yanımda ortak bir arkadaşımız vardı ve o arkadaş sorular sormasına rağmen pek cevap vermedi yanımda. Saygısızlık etmek istememiştir diye düşündüm, sonuçta iyi kötü bir geçmişimiz vardı. Sonra da yanımıza geldi, ayaküstü biraz muhabbet ettik o kadar.Sizin fikirleriniz neler?

Edit : İmla ve detaylar.

Bir kere giden iki kere de gider. Iki kere giden uc kere de gider. Ben yandim siz yanmayin.

  • allah yazdiysa bozsun  (21.04.16 21:23:57)
Olmaz.

  • rayde  (21.04.16 21:32:01)
Aynı hataları tekrarlamadığınız sürece olur.

  • Gingko  (21.04.16 21:33:29)
hayır.

  • sen git ben geliyorum  (22.04.16 11:35:30)
olmasa daha iyi. ki olmuyor zaten. hep ileri bakmak lazım, dünyada yedi milyar insan var. hep aynı kişilere kafayı takmak niye?

  • köstebek kurabiye  (22.04.16 11:53:46)
ex olmamış ki, next neden olmasın

  • turkuaz  (22.04.16 12:57:28)
exten next 5 sene sonrasında olur daha öncesi kısadır, olmaz

  • selam  (22.04.16 20:36:55)