[]

çalıştığınız şirketin el değiştirmesi

çalıştığınız şirketi yabancı bir firma hatta dünya devi olan bir firma alsa bunu anlamanın bir yolu var mı? ya da bu senaryo gerçekleştiğinde çalışma şartlarında maaşta diğer sosyal imkanlarda bir değişiklik olur mu? daha önce böyle bir tecrübeye sahip olan var mı? ya da tahmin yürütebilecek?
 
resmi sicil bilmemnesinde yayınlanması lazım.

edit: ticari sicil kaydı mıydı adı neydi...
  • sparkle kiddle  (21.04.16 17:51:08 ~ 17:51:25) 
www.ticaretsicil.gov.tr

belki buradan görebilirsin.
  • kafa koparan manyak  (21.04.16 17:53:26) 
olması lazım kap'a bildirilmiyor mu rekabet kurulu yok mu ? tüm hisselerimi satılmış kaç oranda ortak olmuş bunlar gizlenecek şeyler değil.

farklı firmaya geçtiği için genişleyebilirde daralabilirde bunu varış hakemleri karar verir. :D
  • protrek  (21.04.16 17:53:34) 
işin püf noktası: bodro halen aynı şirket üzerine ise pek bir değişiklik bekleme.
Bodroda farklı bir şirket olacaksa o zaman köklü değişiklikler olabilir.

Yaşanmış örnek; bodro şirketi değişti ve maaş ve diğer yan haklar komple değişti.
  • josefen  (21.04.16 18:02:53) 
Halka acik degilse kapta yayinlanmaz


  • condom kurşunu  (21.04.16 18:21:44) 
2 sene önce yaşadık bunu. Şirket el degistirdikten sonra sirket birleşmesi olmazsa sizin icin degisen birsey pek olmaz. Bir degisiklik olursa zaten rizanizi almak zorundalar.


  • vampir akrep  (21.04.16 18:30:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.