Bar için atıştırmalık önerisi

arkadaşlar ufak şirin bir pub'ımız var. haliyle mutfağımızda pek küçük. bir tane mikrodalgamız var. ocak veya fritöz yok. bu şartlar altında bize önerebileceğiniz güzel atıştırmalık önerileri bekliyorum.

mikrodalgada pop corn yapabilirsin.

  • 10032007  (21.04.16 14:13:07)
Popcorn (mikrodalgada yapilanlardan)

Bence fritöz aliverin, cok yer kaplamaz. Hatta mikrodalgadan daha bile az yer kaplayabilir.
  • kuehles blondes  (21.04.16 14:14:50)
cips, çerez

  • sta  (21.04.16 14:17:34)
Soruya belki tam cevap değil ama biranın yanında salatalık turşusu verin. Çok hoş oluyor ve tuzlu olduğu için bira satışınızda artar.

  • Dr_Stat  (21.04.16 14:18:04)
migros bim şok a-101 carrefour marketlerden, dondurulmuş ürün reyonlarına gidip arkasında "microwave oven" resmi olan hepsini sepete atınız. bir güzel afiyetle yiyiniz. yarın da "microwave oven" ı satıp, küçücük de olsa ocak alınız.

* superfresh in saplı ve tatlı sosisli sandviçi vardı. şimdilik idare eder.
  • chichionai  (21.04.16 14:18:08)
Ha bir de nachos yapabilirsiniz.

Doritos filan alip, salsa sos, guacamole, eriyen peynir vb ile nachos yapmak.
  • kuehles blondes  (21.04.16 14:18:54)
yeşil zeytin istanbulda bir barda vermişlerdi baya içiriyor velet

  • gozu acik sevisen yahudi  (21.04.16 14:20:32)
mikro dalga varsa dondurulmuş ürünlere hücum edin.
Bence en güzeli patlamış mısır. Beleş patlamış mısır veren pub benim için birinci tercihtir.

  • nedendir bilinmez  (21.04.16 14:21:41)
barlarda genelde peynir, zeytin, meyve, tursu, havoc, cikolata, misir, cips, kuruyemis olur icki yaninda verilen.

ama ac karna icmeye gittigimde patates ve sosis disinda karnimi doyurabilecegim bir seyler olmasini isterdim. dondurulmus dilim pizza olabilir mesela. bir tost makinesi alsaniz, tost ekmegi-peynir-salam-tereyag-baharat-zeytin ezmesi, miss. hazir yemekler oluyor bir de buyuk marketlerde (easyfood gibi, isit ye seklinde), yani barda pek alis olunan bir sey degil ama benim barim olsa koyardim menuye. evde yapip getireceginiz seyler olabilir. bar seklinde granola mesela.
  • jimicik  (21.04.16 15:02:43)