bahar alerjisi

Selam alerjikler,

Nasılsınız? Bende durumlar fena, hiç bir sene olmadığım kadar ağır geçiyor alerji. Bir muhabbet vardı bazı seneler tüm alerjikler baya yoğun geçiriyor diye merak ettim herkeste durumlar nasıl.
Hapşurmaktan burun silmekten ulaşamayacağım beynimin içindeki yerlerimin kaşınmasından bıktım. birde üstüne faranjit ekledim antibiyotik oh mis.

Kullandığınız iyi gelen ilaç/bitkisel/ruhani bişeyler var mı?

bende bu sene yok, 1 ay istanbula gittim çok fenaydım, gözler, kulaklar fln, şimdi başka şehirdeyim, çok rahat

  • nucleon  (20.04.16 21:40:04)
Bende bi tek ben böyleyim saniyordum. Bütün gün elimde peçete hapsurmaktan yorgun düşüyorum. geceleri uyuyamiyorum.doktor deloday diye bişey verdi onu denicem bugün

  • melodi  (20.04.16 21:42:51)
Evet yer istanbul benimde, bugunki yağmurdan sonra rahatlarız diye düşünüyorum ama. Deloday kullanmıştım doktor tavsiyesi ile ama deli acıktırıyor tüm alerji ilaçları :( bir deloday bi singulair iç ve acık :(

  • eja  (20.04.16 21:44:55)
Burnum kaşınıyor. Gözlerimden yaşlar akacak seviyeye henüz gelmedim. Deloday yazdırdım bekliyorum.

Yer: İzmir
  • Lim5  (20.04.16 21:56:02)
aerius, istanbul. önceki senelerden rahat geçirdigimi sanıyordum ben

  • fbeyza  (20.04.16 22:01:44)
aerius ve rupafin başarılı, yatmadan önce alacaksın, uyku yapar.

  • nucleon  (20.04.16 22:06:22)
her gece yatmadan önce 1 adet antihistaminik etkisini baya azaltiyor alerjinin.hitrizin tavsiye edebilirim.

  • valkin rockefeller  (20.04.16 23:10:55 ~ 23:11:26)
levmont +1

  • tender branson  (21.04.16 00:07:45)
Aerius +1

  • delirium  (21.04.16 00:10:13)
bu sene her zamankinden daha kötüyüm, b.k gibiyim diyebilirim. bende hapşırık atakları nadir oluyor ama her iki burun deliğim 7/24 %99 seviyesinde tıkalı, etleri şişiyor. dolayısıyla nefes alamıyorum, doğru dürüst uyuyamıyorum, tat alamıyorum...

aerius, deloday, zyrtec işe yaramıyor ki bu sene 2-3 ay öncesinden almaya başlamıştım. resmen sıfır etki. burun spreyi de kullanmıyorum zararlı diye. mahvoldum lan!

randevu aldım, yarın tekrar doktora gideceğim. artık rhinolight mı olur aşı mı olur ameliyat mı olur ne olursa yaptıracağım.

amma kustum lan!
  • orient blue  (21.04.16 11:39:16)