hayat rayına girdikce kabuslar

Surekli kabus görüyorum. Gün içinde kendimi ne kadar dengede, huzurlu hissedersem gecesinde o ölçüde beter bir kabus görüyorum. Uyumaya çekinir oldum. Uzun yıllara yayılan bi depresyon gecmisim var. Su aralar yükseliş cizgisindeyim, kendimi sağlıklı, dengeli, güçlü hissediyorum ama tüm bu depresyon sürecinde yüz yüze geldiğim ne kadar duygu, dusunce varsa ruyalarimda mislisini yaşıyorum. Yani anlatamıyorum bile, o kadar yoğun, karanlık, o kadar hastalıklı ki.

Karşıyım ilaca falan ama iyi geliyor diye uyku hapı kullanmaya başladım. Yani eskiden iyi gelirdi, sakin uyurdum. Artık onlar da kar etmiyor. İçimde korkunç bi canavar var ve iyilesmemi istemiyor gibi. Ultra sıradan bi insanım. İçimde bu kadar güçlü savaşlar çıkması çok anlamsız. Yoksa herkes mi böyle?

Doktora anlatacağım elbette. Buraya da yazmak istedim. Fikirler önemli.

Yatmadan cinsel orgazm denedin mi? Mastürbasyon güzel bir terapi bence

  • hasmetizm 2046  (20.04.16 14:31:16)
Ya söylemeye çekiniyorum ama ben (mastürbasyon & cinsel ilişki farketmeksizin) epeydir orgazm olamiyorum.

  • damdanakan  (20.04.16 14:34:03)
Müzik deneyebilirsin. Müzik güzel bir yöntem bence sakin ya da klasik tarzda vs.

  • Apocalypse  (20.04.16 15:48:40)