Simdiye kadar aldiginiz en guzel organizasyon hediyesi

Iste dugundeki nikah sekeri, dis bugdayi, dogumgunu hediyelerinden falan en begendikleriniz nelerdi? Foto da yukleyebilirseniz cok sevinirim :)

biz ablamin nikainda seker yerine deniz kabugundan yapilmis ruzgar cani dagitmistik, 10 seneden fazla oldu hala herkesin evinde sus olarak durur. cok sevmislerdi. Su an foto bulamadim maalesef:( mavi , lila renklerdeydi

  • Kizkurusu  (20.04.16 12:40:26)
bi arkadaş doğum için küçük çam fidanlarından dağıtmıştı. bence en güzel ve anlamlı buydu.

  • fanila  (20.04.16 12:42:19)
Arkadaşım düğününde çiçek tohumları dagitmisti, ben çok sevmiştim. Hemen herkes evinde ekip yetistirebildi. Benimkiler öldü ama :(

  • fraise  (20.04.16 13:03:33)
Kuzenimin düğününde kitap ayracı vermişlerdi, bir başka düğünde de tohum hediye edilmişti. Kitap ayracını hala kullanıyorum, çiçeklerim de kocaman.

  • fotrsapka  (20.04.16 14:12:04)
Arkadaşımın nikah davetiyesi kitap ayracı idi, kullanıtorum hala.
Nikah şekeri yerine üzerinde Kız Kulesi ve Boğaz görüntüleri olan asılmaşık lavanta dağıtmışlardı.
Bir konferansta üstünde Guernica' ın renklisi olan bir seramik kutu vermişlerdi. En sevdiğim oydu.
  • aychovsky  (20.04.16 16:44:15)
Tekstil sempozyumunda sempozyum notlarını-kitapçıklarını kot kumaştan bir omuz çantasında vermişlerdi. Çok güzel bir çanta ara ara kullanıyorum. Ha bir de renkli makara iplikler vardı çantalarda. Çok hoştu. Ben çok beğenmiştim.

  • naksidil  (11.07.18 00:06:54)