Bahçelievler - Soğanlı nasıl bir yer?

Merhabalar

Bu mahalle nasıl bir yer acaba? Etrafında üniversite vs bir yer var mı? Baktığım kadar metrobüse de çok uzak değil. Küçük bir eve yatırım yapmak istiyorum burada da.

Yaşanılan muhit çok mu kötüdür buralarda?

meh bir yer, bir minibüs uzaklıkta marmara üniversitesi ve kadir has üniversitesi var. ama hani öğrenci tutar oturur bir semt değil bence. cumartesi günleri pazarı var. bildiğim kadarıyla yürüyüş yolu ya da ağaçlık alanı pek yok. normal adam, memur tutar oturur, kamu kuruluşlarıyla ilgili bir sürü yere yakın sanıyorum lokasyon olarak.

  • evde liyakat kalmamis  (20.04.16 10:06:59)
ev kiralayacak adam genelde ulaşım durumuna bakar, yakın mı uzak mı diye,bir de parasına tabiki. oturduğu yerin nasıl olduğunu araştıran kişi zatan oradan tutmaz diye düşünüyorum. biraz fazla vereyim daha iyi bir yer olsun site olsun filan der. yatırım için vereceğiniz parayla kira gelirini karşılaştırmak daha mantıklı olur sanki. istanbulda evin boş kalması çok olası değil kiralama için. he alayım satayım diyorsan ev fiyatı çok uygun değilse yeni yapılan evlere bak derim.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (20.04.16 10:19:04)
Basınsitesi tarafı nispeten iyidir (yokuşun üstü). Yokuşun alt kısmı ı ıh. Ulaşımı iyidir ama.

  • kyha  (20.04.16 10:24:28)