[]

İnternet paketim bittiği anda, telefonum veri kullanımını durduramaz mı?

Mesela 2 GB limitim var aldığım pakette. Telefonumda da 10 TL bakiye var. 2 GB İnternet'im bitince veri kullanımı dursa veya devam edelim mi diye sorsa önce çok güzel olur. Yoksa biter bitmez o 10 TL'yi bir dakika içinde sömürüyor.

Evet, biliyorum bir ayar var, belli miktara gelince kapat şeklinde. Onun da ayarı hassas değil, Belirlediğin limite gelince kapatıyor, ama bakıyorsun daha paketinde MB var bir miktar.

En güzeli, paket bitince veri kullanımını durdurması. Bu mümkün mü?

 
onu yapan tarifeler var, gsm hattınız hangisi ise müşteri hizmetlerine bi sorun isterseniz.


  • animalman  (19.04.16 16:56:49) 
Duran tarifeler var ama artı uç beş lira geciriyolar. Bazı telefonlarda uyarı verecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz ama mesela.


  • elorelia  (19.04.16 16:59:08) 
2gb sinirsiz gibi paketler var. kotayi gecince ekstra ucret sokmak yerine hizi edge hizina dusuruyor.


  • beyteper canavari  (19.04.16 17:30:44) 
Limitinde durma özelliği tanımlat.


  • poseidon1  (19.04.16 17:57:24) 
vodafone'da bu özellik kendiliğinden vardı bende. internetim bitince giremiyordum daha. oradan anlıyordum bittiğini. babamınki avea onunki de öyleymiş. kardeşiminki de avea ama onda öyle bişi yok. şu an turkcellliyim internet biterse geçiriyorlar. bence mümkün ama kimse bilmiyor nasıl yapılacağını.


  • olutaklidi  (19.04.16 18:39:03) 
lg telefonlarda var böyle bir aparat. tarihleri ve limiti veriyorsunuz, geçtiğiniz anda şlank diye interneti kesiyor ve ekrana uyarı getiriyor. benim paket 4gb mesela. fatura kesim tarihine göre 3.8 GB limit koyuyorum. 3.8 olunca kapatıyor telefon otomatiktemn. istersem manual kendim açıp kalan 200 MB i tüketebiliyor ya da 3.95'e yeni limit atayabiliyorum


  • rosencruz  (19.04.16 19:32:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.