[]

Mobil veri kapalıyken bazı uygulamalar neden veri kullanıyor?

Akıllı telefonumda veri kullanımı kapalı. Bir bakıyorum 2 Krş ödeme yapıldı diye bildirim geliyor. Avast antivirüs programı kullanıyor. Sanırım bir de TDK çevrimdışı sözlük diye bir uygulama yaptı.

Ben de bunları DURMAYA ZORLA yaptım.
Sadece mobil veri açıkken ya da wi-fi kullanırken çalışsaydı iyi olurdu. O şekilde ayarlayabilir miyim?

 
ayfonda dediğiniz uygulamalar olmamasına rağmen dediğiniz gibi 2 krş 2 krş kesiyor anlamsız şekilde.
bilemedim neden.

  • oz suser  (19.04.16 16:52:54) 
mms falan mi aliyorsun acaba?


  • kingcyrax  (19.04.16 17:51:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.