dolar ne olur?

son günlerde düşmeye başlamasıyla yakın zamanda 2.30'a düşecek diye tahminler dönüyor. motorsiklet almayı planlıyorum, halyle dolar düşecekse denilen rakama o zaman beklerim. bu yüzden biraz emin olmak istiyorum. sizce dolar yükselir mi yoksa düşer mi?

2.30 orta dönemde bile imkansız. dolar ani yükselir ama ani düşmez, oraları bekleme hiç.
şahsi fikrim kasım'daki seçimlere kadar en fazla 2.60'lara kadar düşer, o da en iyi ihtimalle. muhtemel clinton tercihine göre seçimden sonra yükselir bir nebze, sonrası muallak zaten.

  • baba jo  (19.04.16 08:52:12)
Peki bu durum altını etkiler mi?

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (19.04.16 08:58:25)
yine kısa ve orta dönemde büyük etkisi olmaz, en durgun halinde bile 110'un altına düşeceğini sanmıyorum bir sene içinde.

  • baba jo  (19.04.16 09:07:38 ~ 09:09:48)
düşecek dedikleri 0.07 iniyor tatava yapmaya gerek yok.

Geri çıkar o
  • KaraSakall  (19.04.16 11:10:24)
MB faiz indirir indirmez dolar artacak göreceksiniz.

  • turkuaz  (19.04.16 14:26:20)