Kol damar bölgesinde ağrı?

2 saattir sol kolumun damar bölgesi ağrıyor. Komple kolum da pek tutmuyor, şu an yazarken bile çok yoruluyor. Kolumu bükünce ağrı artıyor ve sanki damar bölgesinde hafif bir sertlik var gibi. Geçer dedim ama 2 saat olup da geçmeyince endişelendim. Ne olabilir?

sinir sikismasi olabilir belirtiler uyuyosa.

  • melancholia  (18.04.16 23:04:54)
dirsegin ic kisminda mi yani tam kan alinan damarlarin oradaki mi oluyor o agri? aynisi bende de var, hala nedenini bilememekteyim, bu aralar cesitli sebeplerle cok fazla doktora gidildiginden ruhum daraldi daha da gitmek istemiyorum.

  • mavicorap  (19.04.16 00:11:27)
@mavicorap evet kan alınan damarda. şu an biraz azaldı ama yine de devam ediyor.

  • rivulet  (19.04.16 00:16:39)
tenisci dirsegi gibi, golfcu dirsegi denilen bir durum da varmis, simdi hatirladim ki boyle bir olasilik bulmustum, isterseniz bir arastirip size uyup uymadigina bakabilirsiniz, eger belirtiler uyuyorsa bir ortopedist kesin taniyi koyabilir. gecmis olsun.

  • mavicorap  (19.04.16 11:49:26)