[]

Yıpranan giysi kumaşlarına içerden yapıştırılacak kumaş var mı?

Bu yöntem dikilerek yapılıyor zaten. Ama dışarıdan hoş gözükmüyor. İçerden yapıştırma yöntemi olsa harika olurdu. İlla yapışkanlı kumaş olması da şart değil. Aslında belki yapı malzemesi olarak kullanılan birtakım kuvvetli yapışkanlar vardır. Islanınca çıkmasın yeter.

Var mı bildiğiniz bu tarz yapışkan?


 
ismini cismini bilmiyorum ama var, gecici sureli pacanin iceri katlanip utulenmesi ile paca boyu ayarlanmasinda kullaniliyordu. yurtdisinda marketlerde ucuz versiyonunu gormustum, burda da belki rossmann da falan olabilir.


  • mavicorap  (18.04.16 22:43:51) 
(bkz: örücü)


  • kakao  (18.04.16 23:07:03) 
Tela?


  • Lim5  (18.04.16 23:13:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.