[]

Etkinlik için insanlardan para toplamanın kolay var mı?

Okulda öğrenciler ve öğretmenler ile birlikte etkinliklere katılacağız. Mesela sinemaya gideceğiz. Para toplamak oldukça meşakkatli ve yorucu bir iş. O sıra bazı insanlara da erişmek mümkün olmuyor. Toplanan para kaybolabiliyor, hesap karışabiliyor. Bazı insanlarla, mesela okuldan ayrılan öğretmenler, bir araya gelemeyince, sonra öderim olayı oluyor. Sonra ise ödenmeyebiliniyor.

Bu sorunlardan kurtularak organizasyonlar kolaylaştırmak için EFT ile ödemeyi düşündüm. Ama İnternet bankacılığı kullanmayan da çok.

Daha kolay bir yöntem var mı? Mesela mobil ödeme gibi, GSM TL yollamak, olabilir mi?

Başka yenilikçi yöntemler?

 
bu tarz bir proje üzerinde çalışıyor şu anda diyeyim. bu tarz sıkıntılar mevcut :(

etf olmuyor, çünkü masraf kesilebiliyor.
  • fakyoras  (18.04.16 16:53:38) 
Garanticep uygulamasini duydum. Belki işinize yarar. Bana bununla para geldi direk kartsız şurtsu atmden çektim


  • eylul  (18.04.16 17:01:33) 
Elden vermeyen adam netten hic vermez. Gonderdim aaa almadin mi diye camura bile yatar


  • la noix  (18.04.16 19:26:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.