[]

Giysilerin yakalarının bollaşmasını engelleyici önlemler?

Benim boynum biraz ince. Bu yüzden geniş yakalı kazaklar, tişörtler pek yakışmıyor. Olabildiğince yuvarlak ve dar yakalı giysiler giyiyorum. Bunlar da zamanla genişliyor ve o şekilde giymekten hoşlanmıyorum.

Geçenlerde bir kazak aldım. Yakanın iç tarafına pek esnemeyen bir şerit dikilmiş. Bunu tüm giysilerime uygulatmak istiyorum.

Anadolu yakasında bunu yapan terzi var mı bildiğiniz?

Bu konuda başka fikir ve önerileriniz var mı? Neler yapılabilir?

 
Kullanim olarak ben once kollari cikarip sonra nazikce kafamdan cikariyorum, yukaridan cekistirmiyorum, boylece kullanimdan oturu bollasma olmuyor


  • staghound  (18.04.16 14:36:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.