Bu Araba Alınır mı?

Bizim için olmazsa olmaz şartlar:

1. Vites otomatik olacak.
2. Hatchback olacak.
3. Maksimum 32.500TL olacak.

Araba şu: www.sahibinden.com

Nedir fikriniz?

fiyatı ve kilometresi yüksek.
ben olsam almam.

  • kayranin kedisi  (18.04.16 10:10:52)
otomatik vites renault için km çok yüksek bence de. iki gün sonra şanzımanı elinize alabilirsiniz.

  • animalman  (18.04.16 10:14:02)
Galeriden ilanları ikinci plana atın, söylenenlerin hiçbirisine güven olmaz, sahibinden ilanlara bakın. Bu aracın otomatik vitesini de iyi araştırın; 8-10 yaşında otomatik araç almak risklidir, masraf çıkarma olasılığı yükselir. Tam otomatik araçlarda en sorunsuzlar Japon tam otomatikleridir. Kullanmadığım için araçla ilgili yorum yapmayım.

  • Abdurrahman  (18.04.16 10:15:06 ~ 10:15:43)
bu kadar yüksek kilometrede otomatik araç alırsanız eliniz cebinizden çıkmaz. bayandan az kullanılmış micra gibi arabalara bakın, galerilerden uzak durun.

  • vecihi ile fikret  (18.04.16 10:32:14)
teşekkür ederim arkadaşlar, çok sağolun.

  • aradaki uzaklik  (18.04.16 10:34:30)
Renault'a sıcak bakamıyorum. Tavsiye olarak birkaç şey buldum sizin için:
www.sahibinden.com

Açıklamalara bakmadım detayına da pek bakmadım ama istediğiniz filtrelerde baya güzel araçlar çıkabiliyor.
  • six packsiz  (18.04.16 11:18:51)
2007 model 140binde bir arabaya km'si yüksek diyen birisi arabadan zerre anlamıyordur. kimse kusura bakmasın.
Renault hakkında tavsiye verecek kadar bilgim yok. Şanzımanla ilgili sıkıntı yaşamak istemiyorsan, tam otomatik ya da cvt şanzımanlı japonlara bakmanı tavsiye ederim. Toyota, honda, mazda, subaru gibi.

  • battal gemalmaz  (18.04.16 11:33:51)