bu duyuruda bana dizi seçiyoruz

friends üstüne the big bang theory ve son olarak da freaks and geeks'i de bitirdikten sonra yine benzer ayarda dizi arayışına girdim. seçenekler aşağıdaki gibi:

- seinfeld
- the office
- parks and recreation
- it's always sunny in philadelphia

hangisine başlasam karar veremiyorum. sizce hangisi ve neden?

kriterlerimiz; zorlamayacak, kafa yormayacak, neşeli/komik olacak, vurdulu kırdılı savaşlı dövüşlü olaylar olmayacak, iyi hissettirecek, bi de mümkünse bir bölüm 20 dk olsun 40-45 dk sıkıyor beni. bu kriterlere uyup da listede olmayanları da önerebilirsiniz.

tenks in edvens.

- it's always sunny in philadelphia

kriterlerine uyuyor.
  • rayde  (16.04.16 20:11:37)
it's always sunny in philadelphia diyorum

  • naberabi  (16.04.16 20:11:50)
kimseyi dinleme net söylüyorum seinfeldi izle.

  • ougkour  (16.04.16 20:16:02 ~ 20:16:18)
seinfeld>filedelfiya

  • basond  (16.04.16 20:24:48)
  • tamamen hayal urunudur  (16.04.16 20:28:43)
the office (us versiyonu)

ondan sonra da its always sunny in philadelphia ve henüz izlemediysen arrested delevopement
  • edaddy  (16.04.16 20:44:19)
seinfield.

  • kyha  (16.04.16 21:12:49)
seinfeld şu listedekileri 3-5'e katlar.

diğerlerini salla seinfeld'e başla.
  • halitkin  (16.04.16 21:16:37)
seinfeld mi office mi diye düşündüm ve seinfeld diyorum.

  • sanguine mcqaer  (16.04.16 21:34:56)
Seinfeld varken diğerleri izlenmez.

  • firez  (16.04.16 21:53:29)
seinfeld ve its always sunny in philadelphia yı izledim kesinlikle seinfeld daha komikti

  • avonkatalogu  (16.04.16 22:02:55)
It is always in philedelphia pek sarmadi beni. O sesi komik adam -charlie- güldürdü. Digerleri pek sarmadi bana. Bir de muhabbetleri cok cok gayri ahlaki. Sonucta dizi diyorsun ama bokunu da fazla cikarmislar bence.

The Office olmazsa olmazimdir. Park and Recration bir iki bolum izledim. Zamanim olunca sonrasini da izleyebilirim gibi. Benim efsanem The Office. Belki depresyon dönemine geldigi icin efsanem olmustur. Bilmiyorum ama beni depresyondan cikarmistir. Unuttugumda tekrar izleyecegim.

A bir de Silicon Valley var. Her ne kadar teknoloji uzerine falan gibi de olsa gayet iyi bir dizi. Kendi siralamamda Office'ten sonra geliyor. Sonra it always... Geliyor.
  • tamamen hayal urunudur  (16.04.16 22:11:50)
seinfeld.
tarihin en iyi sitcomları listesinde ilk 3'tedir.

  • asslangibi  (17.04.16 00:29:55)