saçları beyazlamayan ünlüler

birçok ünlünün saçları beyazlamıyor. boyatıyorlar değil mi? ama kastettiğim simsiyah değil. kırçıllı böyle. bakıyorsun 40 yaşındaki adamın beyaz baya ama 50-60 yaşındaki adamın tam siyah olmasa da kırçıllı. şu an isim vererek arkadaşları rencide etmek istemiyorum ama onlar kendilerini biliyor.

Hepsi boya onların. Beyazı kırıp öyle kırçıllaştırmak için de boyalar var.

  • angelus  (16.04.16 17:25:57)
(bkz: Jean Reno) leondaki halinin boya olduğunu sanmıyorum. o zaman 45-50 falandı.

  • freetakilir  (16.04.16 17:56:47)
Jean Reno Leon'da oynarken sakallarının büyük bölümü beyazdı, saçlarının doğal renginde olmasının ihtimal yok.

www.hotflick.net
  • angelus  (16.04.16 18:09:58)
harbiden lan o fotoğrafta saçlar kapkara sakallar bembeyaz çıkmış. fotoğrafa görede değişiyo ya. ama sakalları siyah saçları beyaz çok insan gördüm ben. oluyo öyle insanlar bazen :D benim babamda aynen böyleydi. hatta bende böyle olacağım heralde. saçlarımda baya baya beyazlanmalar başladı sakallarda hiç bişey yok :D

  • freetakilir  (16.04.16 18:26:48)
Genetik olayı baya fark ediyor ama Asyalı olmayan toplumlarda 30'u geçince saçlar beyazlamaya başlıyor, sakallar nispeten daha geç beyazlıyor. Bende de saçım sakalım eşit miktarda beyazlıyor ama sakal boyama işi de baya yaygınlaştı şimdi tv'de görünen herkes 20 yaşındaki gibi siyah saçlı siyah sakallı :)

  • angelus  (16.04.16 18:31:04)
ibrahim tatlıses mesela. vurulduktan sonra saçları bembeyaz olmuştu:)

  • nothing in my way  (16.04.16 18:34:14)