[]

Çekmecelere koyulacak güzel koku tableti vb. bir şey?

Aldığım bir iç çamaşırı içinden düğme kadar bir cisim çıktı. Üzerinde birkaç delik var ve iç boşluğa sahip. Çamaşır çok güzel kokuyor. Çekmecelerde uzun süre kapalı kalan kıyafetlerim, çamaşırlarım bazen nahoş kokuyor.

Bu tarz koruyucu ve kokmayı önleyici şeyler var mı piyasada satılan? Yahut evde kendim hazırlayabileceğim.

Kimyasal, kanserojen şeyler olmasın.

 
lavanta kesesi koyabilirsin veya sabun rendeleyip onları dolaba koyabilirsin.


  • kuzey li  (16.04.16 15:11:47) 
ben kokusunu sevdiğim kalıp (katı) sabunlardan koyuyorum dolaplarıma çekmecelerime püfür püfür kokuyor valla. zamanla kuruyorlar yenileriyle değiştiriyorum.


  • treize  (16.04.16 15:18:38) 
Ben de sabun koyuyorum, kalip


  • balpolen  (16.04.16 16:52:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.