[]

Güzel bir mülakat (röportaj, soru-cevap) videosu önerir misiniz?

Lise çağındaki gençlere örnek metinler okumanın yanı sıra bir tane de video izletmek istiyorum. Türkçe ya da İngilizce olabilir. İngilizce olup Türkçe alt yazılı olabilir.

Aradığım özellikler, düşündürücü, başarılı, geliştirici, merak uyandıran ve sürükleyen bir görüşme olması.


 
ted tam olarak olmasa da türkçe altyazısı olan bir kanal.

bunun yanında türkçe ben rastlayamadım pek, youtube kanalı olarak ama kaliteli ve beğendiklerim,

teknoseyir - teknoloji alanında, arada röportajlarda var.
www.youtube.com

röportaj olarak - ilker gümüşoluk, apartman sohbetleri.
www.youtube.com
  • kurnaz  (16.04.16 15:26:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.