Araba Nasıl Alınır?

İlk arabamı alacağım. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Bugün akşama doğru arabanın sahibiyle buluşacağız ve arabaya bakacağım. Bir kaç lokal boyası var, değişeni yok. Eğer arabayı beğenirsem ve fiyatta anlaşırsam sonraki aşamalar neler olacak?

Basitçe yazabilir misiniz?

arabayı beğenirseniz ekspertize götürün, detaylıca incelesinler. çıkan raporda adamın dediğinden başka bir hasar vs. varsa sıkıntı.

  • pillimiyango  (16.04.16 11:42:46)
Ekspertize mutlaka götürün. Böyle mi yazılıyo bilmiyorum ama. Bize motoru bozuk Tata kitlediler =]

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (16.04.16 11:45:35)
aracı sahibi kimse yani kimin üzerine ise ondan al. yok dayımın arabası yok nenemin arabası diyenlerle iş yapma. yanına bu işlerden anlayan bir büyüğünü al.

  • greenplease  (16.04.16 11:49:04)
fiyat konuşmadan önce eksper e gidin, söylediklerinden farklı birşey çıkarsa eksper ücretini araç sahibinin ödeyeceğini ona da söyleyin.

ekspere göstermeden sakın ciddi düşünmeyin. çok dolandırıcı var. normal insanlar da kendini kandırıyor benim arabam çok iyi diye.
  • nucleon  (16.04.16 11:50:29)
arabanın geçmişini 5664 den mutlaka sorgulatın, bakım geçmişini öğrenin.
Tanıdık bir sigortacı bulun ve şase nosuyla sorgulatın. Yeni model bir aradaysa ve servis bakımlıysa yetkili serislerden geçmişini öğrenin. Arabadan anlayan tanıdığınız varsa mutlaka onu da yanınıza alın

  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (16.04.16 13:16:01)
kesinlikle ekspertiz +1

beni camiden çıkıp gelen adam dolandırdı. büyük bir şey değildi ama en az 2-3 yalan söylemiş yüzüme karşı.
  • icim urperiyor  (16.04.16 15:44:54)