Macaristan'a Gitmek İçin Vize Süreci

Selamlar,

Ağustos'ta Budapeşte'de yapılacak Sziget festivaline gideceğim ve haliyle schengen almam gerekiyor. Şirketin çalıştığı firmadan gerekli evraklarla ilgili bilgi istedim ama çok muallak bir cevapla evrak listesi yollamışlar. Cevap içeriği şöyle:

"Çek Cumhuriyeti'ne gidecek sanırım, Çek Cumhuriyeti ile ilgili evrakları gönderiyorum, başvuru Ankara'dan olacak"

Çek ne alaka? Festival biletini aldım ve en geç bir hafta içerisinde uçak biletini de alayım ki bilet fiyatları uçmasın. Başka firma üzerinden yürüyüp onlardan mı yürüsem ki? Bir de Antalya'dayım, hiç uğraşasım yok :(

Hayır yahu çek ne alaka. Macaristan olacak diye bilgi verin. Yanlış anlamış gibi görünüyorlar.

  • interview with the vampire  (15.04.16 16:47:39)
Ne bileyim belki Prag sonra Budapeste falandır diye düşündüm de çok saçma geldi. Neden zaman ve yol kaybı yaşayayım. Şimdi güvenemedim, tekrar sorayım.

  • quanche  (15.04.16 16:48:59)
Bence önce şirketin çalıştığı firmayla görüşün ve gerekli bilgileri alın. Baktınız olmuyo başka firma bulursunuz

  • interview with the vampire  (15.04.16 16:50:12)
istanbuldaysanız macaristan konsolosluğunun çalıştığı aracı firmadan kendiniz alın. Hızlı ve kolay zaten

www.orangevize.com
  • nightwalkerg  (16.04.16 03:02:32)