Banka kredi oranları

Ev alma gibi niyetimiz var da bankalarin faiz oranlari yuksek. Duser mi? Dusmesini beklemek mantikli mi? Bir de subeler internetteki oranlardan daha dusuk oran verebiliyorlar mi yoksa her subede ayni oran mi?

merhaba. haftaya ayın 20sinde mb faiz düşürmesi bekleniyor. konut kredilerinin ve bireysel kredilerin faiz oranlarının da düşmesi bekleniyor. bir bankacı daha iyi açıklayacaktır ama siz şimdi çekseniz krediyi 2 ay sonra düşse (misal) zaten faiz oranınız sizin lehinize iyileştiriliyor.

  • libertine  (15.04.16 16:49:48)
Düşer mi bilemem ama düşerse kredinizi tekrar yapılandırabiliyorsunuz. Faiz indirimi oluyor daha sonradan.

  • yine de şahlanıyor  (15.04.16 16:55:41)
Sabah ntv de izlemiştim bu konuyu bir uzman yorumladı. Uygun bir fırsat varsa önünüzde beklemeyin diyordu ki libertine nin dediği gibi sonrasında iyileştirme yapılıyor.

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.04.16 16:55:48)