[]

Zamanım ve İmkanım Olsa

...... yapardım
...... imal ederdim/ettirirdim
...... ürününü al sat yapardım (national/international)
...... sektörde ..... ürününe el atardım geliştirirdim
...... konusunu araştırırdım makale hazırlardım tez yazardım vs.
...... ile ilgili mobil uygulama yazardım/yazdırırdım
...... yetersiz buluyorum ...... yaparak geliştirirdim
...... vs vs vs.

gibi şeyler düşüneniniz var mı?

yani boşlukları doldurmanız gerekse neler yazarsınız. sosyal şeyler (şurayı görmek isterim burda gezmek isterim) değil de endüstri ile ilgili. ne kadar detay verirseniz o kadar makbule geçer.

 
...... yapardım
...... imal ederdim/ettirirdim
kimyasal hammadde...... ürününü al sat yapardım (national/international)
yenilenebilir enerji...... sektörde şarj cihazlari..... ürününe el atardım geliştirirdim
denizden enerji...... konusunu araştırırdım makale hazırlardım tez yazardım vs.
odeme sistemleri...... ile ilgili mobil uygulama yazardım/yazdırırdım
tasimacilik sektorunu...... yetersiz buluyorum altyapi yatirimi...... yaparak geliştirirdim
...... vs vs vs.
  • for the record  (15.04.16 11:01:35) 
facebook'u yapan çocuklara çok imreniyorum ve de onları çok kıskanıyorum. öyle bir bilgiye ve yeteneğe? sahip olsam ben yapmak/bulmak isterdim. ya da benzeri tüm dünyada fenomen olacak bişey bulmak isterim.


  • kakao  (15.04.16 11:10:02) 
konudışı: facebook temel itibariyle yazılımın değil fikirin konuşturulduğu bir platformdur. günümüzde temel yazılım bilgisine sahip insanlar, o dönemin yani 2004teki facebooku yapabilirler.


  • skid row  (15.04.16 11:17:40) 
@skid row konu sadece yazılım değil tabii ki fikrim büyümesi. o dönemde bir çok buna benzer platformlar varken facebook'un bugünkü haline gelmesi kastetmek istediğim.


  • kakao  (15.04.16 11:22:39) 
@kakao, tamamen strateji diyelim. facebook eğer harvard'a özel değil de tüm üniversitelere genel olarak açılsaydı bu kadar revaçta olmayabilirdi. harvard hem üst düzey bir okulken, o okula özel olan bir platform daha da ilgileri çekmiş ve zamanla diğer okullara yayılıp daha sonra dünyaya açılmış.


  • skid row  (15.04.16 12:09:02) 
application yapmak isterdim. bitaksi, sinemia, çiçeksepeti gibi...


  • all girls dream  (15.04.16 14:27:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.