tatlıdan çıkan karınca ve sonrası

Bugün iş yerinde öğleden sonra tatlı söyledim ama tatlıcıdan değil, burgerciden. Çok güzel brownileri vardı.

Tatlı geldi yemeye başladım, baktım tatlının içinde karıncalar geziyor. hemen aradım özür dilediler, yemek sepetindeki siparişi iptal ettiler (muhtemelen yorum yazmamam için) sonra onlardan biri geldi özür diledi, durumu açıkladı, kap depodan geldiği için karınca vardır falan dedi, hatta salak bir espri yaptı (elmayı ısırdıktan sonra yarım kurt olması mı iyidir, hiç olmaması gibi), para iadesi falan yapıldı. Yemeksepetindeki siparişi neden iptal ettiniz dedim, komisyon usülü çalıştığımız için iade ettik falan filan dedi. Zomato'ya yazacağım dedim, fotoğraflarını videoları var dedim. Çocuk paketlemeden ben sorumluyum, kusura bakmayın falan dedi. Direk zomatoya yazmayın demedi ama hüzünlü bakışı onu ima ediyordu.

Akşamüstü patronları aradı, o da özür diledi falan.

sorum şudur; zomato'ya bunu yazmalı mıyım sizce ?

ps: yemeksepeti puanı 9.4 gibi yüksek puan, zomato puanı 3.6

ps2: lokasyon ataşehir

yemeksepetine bir sonraki siparişinizin yorumu olarak yazın.

saklamayın yazın bunları gerekirse o çocukta işinden olsun. zararı o çocuktan çok adi işletmeciler görecektir ve daha beter olsunlar kan emici adi şerefsizler. aldıkları fahiş fiyata karşı bırak ürün kalitesini üç kuruşluk hijyeni dahi sağlamayan insana saygısı olmayan köpekler.

çocuk da aynı işi başkasında bulur çok sık eleman değişimi yaşanıyor zaten o sektörde üzülmeyin ona.
  • islergucler2  (14.04.16 23:33:47 ~ 23:34:03)
Aynisi basima grldi ben de bidaha sipris verip yemedem yazdim icinden cikanlari.kesinlikle hozlerinin yasina bakma.islergucler+1

  • eclipsed moon  (14.04.16 23:43:31)
En ucuz seyi siparis et paketli falan olsun kola gibi. Sonra da icinden karinca ciktigini falan soyle.

  • Traveller  (15.04.16 07:10:49)