kot üzerinde oluşan cep izi

telefonu sürekli aynı cebe koyduğum için kotta iz oluştu. şu ekteki cüzdan izi gibi.

pantolon da öyle pek dandik sayılmaz colins'ten almıştım 5-6 ay önce.

değişim/inceleme için göndersem abes kaçar mı? ondan önce kullanıcı hatası mı yoksa ürünün kalitesizliğiyle mi alakalı bu durum?

edit: iz değil aslında bildiğin aşına aşına delindi, telefonun köşesi gözüküyor dışarıdan.

Bence normal yıpranma, sonuçta orası esneyince inceliyor ve renk yoğunluğunu kaybediyor.

Yani bence bir hata yok, ürünün doğasında bu var.
  • atom karincanin torunu  (14.04.16 13:04:16)
pantolon colins'ten alındıysa dandiktir yalnız, uyandırayım.

  • m murphy  (14.04.16 13:04:45)
bence ürün kalitesiz.
değişim yapılmaz diye düşünüyorum.
bana kalsa hiç göndermem.
  • seyduna6687  (14.04.16 13:09:43)
bence kullanıcı hatası derler

  • basond  (14.04.16 13:12:07)
Değiştirmek zorundalar ya da ürünün üzerine "Ürünün cepleri kozmetiktir kullanıma uygun değildir" şeklinde not düşsünler sen de bu notu görüp ürünü almazdın. Suç onların. Wrangler jean giyiyordum hiçbirinde telefon izi çıkmadı.

  • ThomasJefferson  (14.04.16 13:13:21 ~ 13:14:19)
diesel kot kullaniyorum, bu izin %10 benzeri olustu sadece 2-3 yildir giyiyorum

  • kamyonsans  (14.04.16 13:13:49)
levis ta da 1 sene olmadan cüzdan izi çıktı.

  • oz suser  (14.04.16 13:23:16)
edit yaptım.

aslında iz değil bildiğin delindi, telefonun köşesi dışarıya çıkıyor pipi gibi.
  • tolga asp  (14.04.16 13:23:47)
loft var bende, onda da telefonu koyduğum yer belli oluyor. hatta köşesi biraz aşınmış, neredeyse delinecek gibi duruyor. ama benim pantolon biraz dar (kilo aldım :( ) ondan olabilir diye düşünüyorum. biraz daha bol koton var, onda hiç iz yok.

  • inheritance  (14.04.16 13:38:26)
seneler önce mavi jeans bir kotumda olmuştu. delinmişti aynen böyle.
ama onun dışında hiçb böyle bir sorun yaşamadım.

kullanıcı hatası derler +1
  • teritori  (14.04.16 15:07:59)
colins işte yani, normal bence. kötülemek için söylemiyorum ama, mal belli,

sadece orası değil genel olarak gitmiş gibi duruyor pantolon
  • nucleon  (14.04.16 15:10:05)