Bisikletciler bu basliga vol.2

Merhaba, tekrar ben.

Asagidaki bisikleti de degerlendirir misiniz?

Fiyat cok iyi gibi.

Agirligi ve jant gobeklerinin marka modeli nedir mesela yazmiyor.

Kullanan var mi aramizda?

Bir de axis dt swiss oluyor degil mi?

Tesekkurler

Tesekkurler.

www.erdoganlarbisiklet.com

Specialized Türkiye yetkili satıcısı Aktif Pedal Bisiklet Caddebostan Mağazasında çalışıyorum. Bu paraya alabileceğin satış sonrası için de geçerli olmak üzere en iyi bisiklet. Gerek düz yolda, gerek yokuş çıkarken hızlanması olsun rakipsiz bir model. Ağırlığı bu model seviyesinde 9800gr. Jantlar İsveçli üretici DT Swiss tarafından Specialized adına üretiliyor. Shimano Claris 2x8 vites sistemi ile gelir, tırmanışı kolaylaştıran ama düz yolda hızlanmasını engellemeyen dişli oranlarına sahiptir.

  • mahsus mahal  (14.04.16 13:18:49)
Tesekkurler. Okan sen misin? :)

  • karlmarx  (14.04.16 13:27:06)
Peki bir sorum daha olacak ustad. 85 kiloyum 183 boy var. 61 kadro uygun mudur?

  • karlmarx  (14.04.16 13:28:17)
Specialized Türkiye yetkili satıcısı Aktif Pedal Bisiklet Caddebostan Mağazasından specialized sirrus almış ve memnun kalmış biri olarak söylüyorum :) gayet güzel bir model.

jantlar dt swiss evet. benimkiler axis 1.0 modeli mesela.

benim boyum 1.89 ve 58 cm XL kadro aldım. 61cm sanki büyük gelir gibi ama benim aldığım model şehir bisikleti seninki ise yol bisikleti. geometrisi farklı olduğundan kesin bir şey demem yanlış olur, denemek lazım.
  • halitkin  (14.04.16 14:21:57)
56 cm iyidir

  • mahsus mahal  (14.04.16 20:36:48)