Fikirleri alayım (Fİkir Teyakkusu)

Selamlar;

Şirketimizde büyük projelere tablet hediyesi veriyoruz. fakat artık o kadar fazla vermişiz ki, insanlar bıkmışlar. bu sebeple de sizlerden yardım bekliyorum. yine böyle elektronik, 1000 lira civarı ne verebiliriz. olabildiğince sizlerin de kullanacağı şeyler olsun. ve eğitimleri düşük personelimizi de(ilkokul ortaokul) mutlu edebilecek hediye örnekleri bekliyorum.

tablet süperdi. herkesi çok mutlu etti. ama şimdi başka bir şey vermek istiyoruz. ne versek mutlu olurdunuz?

hediye çeki verin bütçeniz kadar (teknosa, boyner vb. gibi ürün çeşitlerinin çok olduğu mağazalardan)

  • givemesomesubstance  (14.04.16 08:25:20 ~ 08:25:44)
sedoxho verin. millet aç.

  • jesues  (14.04.16 08:33:53)
hediye çeki +1
hepsiburada, teknosa, mudo vb.

herkes istediğini alsın, herkes mutlu olsun.
  • loveinaflipbook  (14.04.16 08:39:12)
fiyatından emin olamamakla birlikte apple watch diyorum. şimdi baktım 1100 e filan var.

eğer olmaz derseniz hediye çeki iş görür.
  • interview with the vampire  (14.04.16 08:47:30)
gr altın hediye çeki herkesi mutlu eder.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (14.04.16 08:53:50)
LED televizyon.

salonunda olan mutfağına, mutfağında olan yatak odasına koyar. orada da olan varsa, annesine babasına verir. illa ki hediye edeceği, satabileceği biri vardır.

bir de benzin çeki iyidir :)
  • prodeq  (14.04.16 08:56:26 ~ 08:58:32)
samsung gear virtual reality

  • ethros  (14.04.16 09:03:58)
Cep telefonu. Herkesin çoluğu çocuğu istiyor sonuçta.

  • alaimisema  (14.04.16 09:06:57)
boş verin elektroniği bisiklet hediye edin.

  • nedendir bilinmez  (14.04.16 09:28:17)
prim olarak para verin olmaz mı? sonuçta ihtiyacı olur kullanır, sevgilisi ile hafta sonu bir yere gider falan daha iyi olur sankim.

  • selam  (14.04.16 10:15:04)
ya hediye ceki olsun ya da secmeceli olsun.

bisiklet super fikirmis, ben onu isterdim. benzin ceki iyi. gram altin da kullanmayan kisinin zarar etmeden paraya cevirebilecegi seyler. cocuklular icin 2 gun tatil, cocuksuzlar icin 4 gun tatil, ya da direkt ucretli izin verin bir hafta:)
  • jimicik  (14.04.16 10:32:43)
direk 1000 tl verin

  • emreozb  (14.04.16 11:02:32)
arkadaşlar harika fikirler gelmiş. kişileri motive etmede parasal bir şek vermek her zaman problem yaratmıştı. direk para vermek de ayrı bir sıkıntı yaratıyor. maalesef insanlar bu konuda doyum yaşayamıyorlar. fakat ellerine o günü hatırlatacak bir şey verildiğinde de aşırı mutlu oluyorlar. ve daha uzun süreli oluyor. hissettirmemiz lazım. hediye çeki de bir opsiyon ama yine de en güzeli direk satın alıp vermek. action kamera düşünüyoruz.

  • markasiz  (15.04.16 08:48:53)