[]

Turkcell telefon hattımı ve VINN hattımı mobil ödemeye nasıl kapatırım?

Farkında olmadan ya da bir katakulli ile, telefonu Iddaa vb. bir şeye,
VINN hattını da yanlış hatırlamıyorsam Hotgirls vb. servislere üye yapıp haftalık ödeme alıyorlar bakiyeden ya da faturaya yansıtarak.

Bunlardan korunmak için bu hatlarımı nasıl MOBİL ÖDEME'ye kapatabilirim?

 
Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak her ikisini de iptal ettirdim. Ne dediler biliyor musunuz, telefondan onaylarsam tekrar açılırmışmış. 10 TL limite düşürseler ne dermişim?

Kapatıyorsam niye onaylayayım, diye kızarak sordum ve ikisini de kökten iptal ettirdim. Mobil ödemeden de kem kalayım.
  • gijilti  (13.04.16 20:18:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.