[]

Vodafone SuperNete Devam Paketi'ne üye mi yapılmışım?

Şöyle bir mesaj geldi:

________________________
Değerli abonemiz,
Tüm İnternet haklarınız bittiğinde İnternet'e doya doya girebilin diye haftalık akıllı SuperNete Devam hakkınız 3 gün içinde yinelenecektir. Hakkınızın yinelenmesini istemiyorsanız IPTAL SuperNete Devam Paketi yazıp 3636'ya gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi vftr.co
________________________

Mesajda belirttiği üzere,
"IPTAL SuperNete Devam Paketi" yazıp 3636'ya yolladım ama hata mesajı alındığına dair mesaj geldi.

Hakkınız yinelenecektir, derken neyi kast ediyor anlamadım. Hakkım yinelebilir ama bana istemediğim halde ek İnternet Paketi verip tahsilat yapması farklı bir şey.

 
Linki bilgisayardan girip inceledim. Orada ise iptal etme mesajı şöyle:
IPTAL SUPERNETE DEVAM (Niye farklı farklı yazıyor ki?! Koskoca Vodafone şirketi...)

Yolladım. Cevap gelmiyor. Bakalım ne yapacak.

Bir de şuna da sinir oldum: Müşteri hizmetlerini aramak ücretli!
  • gijilti  (13.04.16 20:02:49) 
Normalde kısmen sizin mağduriyetinizi engellemek için üretilmiş bir paket, asıl internet paketiniz bittiğinde standart tarife yerine 5 tl'ye 250 mb tanımlıyor. Benim anladığım şu şekilde, 3 gün sonra tüm paketlerin biterse ve sen yine internete bağlanıp 1 mb harcarsan bu paket tekrar tanımlanacak.
Yani aslında tanımlanan ilk ücretsiz 1 mb. Eğer farklı bir internet paketin varsa 1mb'ı harcamadan o paketi harcayacağından 5 tl ile ücretlendirilmezsin diye tahmin ediyorum.

İptal konusuna bir şey diyemiyorum
  • atom karincanin torunu  (13.04.16 21:38:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.