apple macbook

Apple macbook aldim bazi sorularim var

1- Vpn programi yuklemek istiyorum. daha once de kullaniyordum vpn programini ancak ismini unuttum 1 senelik satin almak istiyorum vpn programini. Hangi vpn programini tavsiye edersiniz?

2-macbook air icin canta alicam. Hangi cantayi tavsiye edersiniz?

3- torrentten film indircem baya bi onun icin bana tasinabilir hard disk lazim kac tb alayim ve hangi markayi tavsiye ediyorsunuz?

1-MacOS'ta VPN var, yüklemene gerek yok program.
2-Ben Levi's'tan aldım sırt çantası ve onu kullanıyorum. Gayet memnunum.
3-Ne kadar filmi yanında taşıyacağına bağlı. Ben WD kullanıyorum.
  • polifonik osuruk  (13.04.16 14:04:39 ~ 14:13:51)
1. network'e gidip soldaki listede + işaretine tıklayıp vpn açabilirsin.

3. 1 tb seagate kullanıyorum
  • ripolip  (13.04.16 14:09:39)
1. Cevaplanmış.
2. Ben aliexpress'den aşağıdaki gibi bi şey aldım. Alet ufak olduğu için her çantamın içine sığıyor bununla birlikte ama bunun dışında yıllar önce (6+) aldığım Jansport laptop bölmeli çantayla da kullanıyorum. Geçenlerde de Samsonite Guard IT aldım ama pek beğenmedim açıkçası.

www.aliexpress.com

3. Eski laptopumun hard diskini çıkartıp, 10 liraya aldığım kutuya koydum. Sorunsuz kullanıyorum.
  • charles montgomery monty burns  (13.04.16 15:04:07)