Yazarkasaya geçiş olayını geciktirmek ?

Biraz önce sorduğum soruya ek olarak bir şey sormak istiyorum.

Ben bulunduğum dükkanda normalde internetten satış yapıyorum. ama ek gelir sağlamak için dükkanda da perakende satayım diyorum. Ama gider mi gitmez mi hiç bir bilgim yok. Tamam ticaret her türlü risk. ama ben bir handa bulunuyorum gelip gidenler oluyor ama benim satacağım ürüne ilgi nasıl olur hiç bilmiyorum. Ki günde 1 tane bile satsa kar olur bana düşünceme göre.

Ama yazarkasa pos fiyatları cidden yüksekmiş. karşımdaki dükkanımdaki komşum dedi ki al posunu bir süre yazarkasa olmadan idare et. satışını falan görür ona göre alır veya işe girmezsin. yani fiş kesmeden. bu mevzu sakatlık yaratır mı bana? maliyeden şurdan burdan gelen olursa da dükkanı yeni açtım(ki öyle hakkaten)daha yazarkasa alamadım falan dersin en fazla dedi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yazarkasa olmadan sadece posla 2 ay falan idare edebilir miyim ?

fatura kes. lokanta falan değilsen sıkıntı olmaz.

  • babilbaligi  (13.04.16 14:46:38)