US Vizesi - DS 160 Formu Fotoğraf yükleme aşamasında hata veriyor

Son aşamadayım. Fotoğrafı kurallara uygun şekilde çektirdim. Siteye yüklediğimde kabul ediyor(ekte), ikinci aşamaya alıyor ama orda "an error occured" diyor. :( (ekte)

Neden? Sorun sitede diye bekledim ama bugün iş yerindeki bilgisayardan denedim yine olmadı.

şirketin firewall'ı engelliyor olabilir. browser kaynaklı olabilir. chrome, firefox, internet explorer gibi seçeneklerle deneyin.

  • mr.goodcat  (13.04.16 12:24:54)
chorme yada mozilla farklı browser da dene

  • basond  (13.04.16 12:26:06)
olmuyor. ingilizce forumlarda da karşılaştım aynı sorunla. herkesin dediğini denedim. chrome, safari, firefox, ie. opera bile denedim ya. evden denedim bunların çoğunu. ofiste chrome ve ie denedim olmadı.

  • nıç  (13.04.16 14:30:40)
2 gün sonra başka bir bilgisayardan daha denedim ve oldu.

  • nıç  (18.04.16 15:49:05)