öpüşen çift görünce

barlarda filan öpüşen çiftleri görünce acıyor musunuz? ben çok acıyorum, allahın liselileri asdfgh.

not: ağır ironi içeriyor bu duyuru ^^

sen bölünerek mi çoğalıyorsun?

  • cekilmis gayfe  (12.04.16 23:42:45)
Herhangi bir yerde öpüşen çift gördüğümde çok mutlu oluyorum, içim açılıyor. İster romantiğinden olsun, ister şehvetli ve romantik olmayanından olsun; dünyayı daha iyi bir yer yapıyormuş gibi geliyor.
Sadece çok yeni ayrıldıysam, vb. azıcık koyabilir o zaman.

  • aychovsky  (12.04.16 23:44:20 ~ 23:45:21)
Ben kendime aciyorum sdjkhf

  • damdanakan  (12.04.16 23:44:31)
bence öpüşmen eksik kalmış, sıkıntı var... bol bol öpüş, öpüşmekten güzel şey mi var, belki sarılmak bilemedim...

not: aychovsky +1
  • hewit  (12.04.16 23:44:42 ~ 23:45:19)
devilred yaşlandıkça kafayı yemeye başladı. sanki zamanında sen öpüşmedin sağda solda. sen spor yap kanka 30 yaşı geçince bekarlık psikolojini bozmaya başladı yalım

  • bana da mi lolo  (12.04.16 23:45:49)
mutlu olmayın lan diyorum ben
:(

  • naberabi  (12.04.16 23:45:58 ~ 23:46:22)
Ben gayet öpüyorum.
Öpüşenlere bakmıyorum ama gözüm takılırsa seviniyorum ne güzel birbirlerini seviyorlar diyorum içimden.

Olumlu ya da olumsuz olmak arasında bir seçim meselesi.
  • rakicandir  (12.04.16 23:47:22)
öpüşmek amacıyla bara gelenlere acıyorum. sinemaya gidin olm, arka koltukları siz rahat edin diye almıyoruz biz :D

  • yons  (12.04.16 23:47:50)
@aychovsky +1 istediği yerde öpüşsün ne güzel seviyorlar diyip mutlu oluyorum.

  • jazzabel  (12.04.16 23:49:29)
özeniyorum.

  • wertyu  (12.04.16 23:51:13)
Oh yarasın gençler diyorum mutlu oluyorum. Abartıp durumu ilerletenlere de evimin anahtarını veresim geliyor yazık la evleri yok diyorum :)

  • Kovacic  (12.04.16 23:52:20)
eğer sokakta, yolda, barda sağda solda her hangi bir şekilde ilişkimin olmadığı insanlar ise mutlu oluyorum, sevmek, sevişmek bunu ifade etmek ne güzel diyerekten ama eğer arkadaş ortamındaki çiftlerden biri yapıyorsa (bir iki değilde 10 dakika boyunca falan gibi) o zaman inceden uyuz oluyorum gidin bir oda bulun kendinize diyesim geliyor muhabbeti böldükleri için.

  • selam  (12.04.16 23:53:36)
"Get a room, losers!" diyorum. Opusen çift gorup de dünya barışı adına sevindigim hiç olmadı ya :/

  • damdanakan  (12.04.16 23:55:11)
Ne güzel işte sevgilerini gosteriyorlar. O zaman yolda dayak yiyen kadini gorunce sevinecekmisiniz? Ki ulkede kadina siddetin tarihini yazmis durumdayiz..

  • Karaliktaki Hayalet  (12.04.16 23:55:46)
ben de acıyorum salaklar anca öpüşürler zaten iş yok güç yok öpüşün anca. sizden bi bok olmaz.
:(

  • norek  (12.04.16 23:56:46)
akşama bunlar fena coşar diye geçiriyorum kafamdan.

  • acımasız gerçekler  (12.04.16 23:57:47)
hoşuma gidiyor ve özeniyorum :/ keşke ben de öbüşsem.

  • rodriguez2  (13.04.16 00:00:44)
Çok bir şey düşünmüyorum açıkçası. Kucuklugumden beri karşılaştığım bir durum olduğundan midir bilmem, elele tutusmalariyla aynı şey benim içim.

  • fraise  (13.04.16 00:04:49)
Yer yoksunluğundan dolayı saldırırcasına öpüşüyorlarsa irrite oluyorum biraz.. Kör noktalarına denk gelecek yerler seçiyorum.
Ama sevgiyle öpüşen tatlış çiftler mutlu ediyor, yes diyorum dünyaya sevgi gerek.

  • megalomaniac  (13.04.16 00:24:52)
önce memur emeklisi amcalar gibi "ehehe gençlik işte" diyorum. sonra ben niye öbüşemiyorum diyip üzülüyorum.

  • dead and broken  (13.04.16 00:39:43)
pek bir şey hissetmiyorum açıkçası. gençken biz de yaptık öyle şeyler. gerçi hala gencim ama ahlak bekçiliğine soyunan bu kadar çomarın arasında öpüşüp de beş para etmez insanlardan laf yemek istemiyorum.

  • köstebek kurabiye  (13.04.16 00:47:50)
Ben genelde yere bakarak yürüyorum kimseyi gördüğüm bile yok agdhfhf

  • nice tnetennba  (13.04.16 00:48:53)
Ben yuh lan hayvan nasıl öpüyor kızı ya da kaşara bak nasıl yapışmış falan diyorum. Bence büyük bir eziklik göstergesi. Bak ben neler yapıyorum hareketi.

  • dissendium  (13.04.16 02:33:55)