[]

Bu bilgisayarın 2.eli kaç tl

www.vatanbilgisayar.com

900 lira verilir mi? ram 6 gb.


 
temiz, garantisi de sürüyorsa uygun diyebilirim. (Hpyi sevmem o ayrı)
yalniz i5 3.nesil işlemci olmasina dikkat et ikinci el bilgisayarin. 4. nesil ise daha iyi :)

  • 1adam  (12.04.16 14:47:53) 
500, sevdiğim biriyse 600. Fazlası verilmez.


  • quanche  (12.04.16 15:02:19) 
o sifir fiyati, satistan ciktigi zamanki dolar fiyatinin simdiki tr kura cevrilmis fiyati. yani "sifir 2600 tl imis, 1500'e satayim!" diye dusunmeyin.

want2die'inki 6. nesil i3, seninki ise 3. nesil i5. bu cpu da asiri isinma problemi var diye biliyorum, fiyat da iste 500-600 arasinda neye cakabilirsen.
  • scars dont fade  (12.04.16 15:15:31) 
Uzak durayım en iyisi.
@want2die hocam hangi bilgisayar o?Fiyat iyiymiş.Fazla bir şey harcamak istemiyorum çok kullanmayacağım çünkü.

  • six packsiz  (12.04.16 15:21:00) 
@want2die takipte kalayım hocam. Benim beklentilerim de o yönde. En fazla ufak tefek oyunlar oynarım online league of legends gibi. Teşekkürler tavsiye için.


  • six packsiz  (12.04.16 15:59:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.