gelinlik sorusu - sonuç capsi eklendi:)

vintage tarzı deniyor sanırım, şu linklerdeki gibi gelinlikleri nerede bulabilirim istanbul'da?
nişantaşı gezdim, kadıköy gezdim, yok. varsa ancak 1-2 model, onlar da güzel değil.
free-phpbb.info
g02.a.alicdn.com
www.kokteylde.com
s7d1.scene7.com
www.modelleri.mobi
i.ebayimg.com

bunu beğendim ama asklıları biraz daha ince olaymış iyiymiş :)
g02.a.alicdn.com

bi de fatih civarına bakın derim. orası da gelinlik cennetidir.
  • mrtkbl  (12.04.16 12:56:35)
www.olegcassini.com.tr

instagram'da buna benzer gelinlikler görmüştüm.
  • kakao  (12.04.16 12:58:30)
Gezdim degil de randevu alip gitmeniz lazim sizinle ilgilenmeleri icin. Yoksa 2-3 model ancak gorursunuz

Oleg cassini +1
  • la noix  (12.04.16 13:49:48)
evet evet randevu alarak gittim hep:) beyaz butik, pronovias, aysira, atelier mila ve aklıma gelmeyen 4-5 yer daha.
perşembe günü de oleg cassini'de randevum, umarım bir şeyler bulabilirim.

aslında nişantaşı'nda atölye mariposa var, hazır model yoktu denemek için, üzerine göre istediğin gibi dikiyoruz dediler. ama diktirmek istemiyorum, bence risk. ya olmazsa? risk alınır mı?
www.instagram.com
  • peggy  (12.04.16 13:58:14 ~ 14:00:56)
Insanin evlenesi geliyor ya, hic de aklimda yoktu, dugun mugun de sevmem ama bu dantelelaler, bir seyler, acik sirtlar, gupur gibi seyler, ne onlar :) Dur bizimkine soyliyeyim evelenelim mi diye, canim gelinlik cekti diyeyim.

Bu modeller dikim icin riskli. satin alin.
  • shadowcat  (12.04.16 14:09:13)
ben de internette bakınırken şurayı bulmuştum. Bohem, vintage tarzı gelinlik modelleri varmış, gidip bakmadım ama instagram hesapları da var. Güzel gelinlikleri var bence bakın bi.

www.facebook.com
  • rabbititus  (12.04.16 15:06:08)
@rabbititus, burayı nasıl bulamamışım, teşekkürler:)

  • peggy  (12.04.16 18:10:29)
Diktirmek risk. Referanslarinin iyi olmasi lazim. Mesela ben straplez istemiyodum ama vakko'da bana sadece straplez gosterip yapariz ederiz demislerdi. 6 bin vericem gelinlige bi de tek istedigim sey belki olmicak? Yok yaaa pisik diyip oleg cassiniden almistim

  • la noix  (12.04.16 18:10:30)
la noix, bana da risk gibi geliyor, ki diktirmeden önce de üzerinde nasıl duracağını pek anlayamıyorsun. oleg cassini'den de umutluyum bakalım:)

  • peggy  (12.04.16 18:12:56)
+1 @rabbititus
benim bir arkadaşım buradan yaptırdı gelinliğini hem de son bir ay kala. gördüğümde allaaaam hayatımda gördüğüm en güzel şey diye drama queen'e bağlamıştım, gözlerim filan dolmuştu. fiyat olarak da nispeten uygun.
mutluluklar!
  • evde liyakat kalmamis  (12.04.16 18:15:32)
sen normal modellere bak, tarletan (tarnetan?)sız giyersin. benim gelinliğim o zımbırtısız verdiğin modellere benziyordu çünkü

  • la noix  (12.04.16 18:41:38 ~ 18:41:48)
la noix, birkaç gelinlikte onu denedim de, çoğu gelinlik tarlatanla kullanıma göre dikilmiş oluyor, çıkarınca kötü duruyor.
gelinlik olayını küçümseyip, amaan ne var alırım çıkarım diyordum ama öyle olmuyormuş, zormuş bu işler:D

  • peggy  (12.04.16 22:08:45)
Sonucu bildireyim dedim. Düşündüğüm gibi sıfırdan diktirmeye cesaret edemedim. Oleg Cassini'den tarlatansız kullanılan güzel, sade, ciciş bir model buldum aldım:) çiçekli kemer, taç vs aksesuarlar ile renklendireceğim, aksesuarları da white and white'tan alacağım. öneriler için çook teşekkürler:)

  • peggy  (18.04.16 12:01:14)
son halini görmek isteriz :)

  • mrtkbl  (18.04.16 12:13:19)
sevindim :))

  • la noix  (18.04.16 14:29:02)
ay hani son hali, merak ettim!

  • evde liyakat kalmamis  (19.04.16 15:42:25)
son halini atacağım en son:) umarım güzel olur.

  • peggy  (19.04.16 16:32:28)
İdit: kimseden öneri gelmediği için caps'ler boşuna durmasın diyerekten kaldırıyorum:'(

yorum yaparım, öneri yaparım diyene özelden gönderirim.
  • peggy  (20.06.16 17:18:26 ~ 23.06.16 13:06:52)