[]

Türknet kullananlar memnun mu?

Şu özgür yaşam paketi çok iyiymiş. Türknette sıkıntı yaşayan var mı? Sizce geçmelimiyim?
 
kullanmadım ama salça oluyorum, bence geçmemelisin.

mantığım da şu, coca cola ya da pepsi varken kristal kola almak gibi bir şey bu. kristal kolanın da paketi veya fiyatı çok iyi olabilir. ama onu ne için aldığın önemli olan. yeterli desteği verebileceğini sanmıyorum Türknetin.

muhitinde Türksat Uydunet gibi bir alternatifin varsa hiç düşünme derdim.
  • Improbable  (12.04.16 09:19:07) 
Malesef uydunet yok, olsa hiç düşünmem :/
kampanyası çok güzel ama 150 gb akk tahhütsüz v.s. 60 tl

  • six packsiz  (12.04.16 10:07:03) 
kelime oyunu yaparak (telekomdan arıyoruz) milleti kandıran, sözleşme imzalandıktan sonra cayma hakkınızı kullandırmayan bir şirket. türk telekomla aynı bok ama ben yinede geçmezdim.

sözlükte de çok fazla olumsuz yorum vardı sanıyorum.
  • tolga asp  (12.04.16 10:42:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.