Boğaziçili arkadaşa iş lazım

Merhaba

Boğaziçi işletme okumakta olan arkadaşa iş lazım. Bu dönem ders alamadığı için gün sınırı yok. İngilizcesi baya iyi, prezentabl haftada 1 berbere gider acımaz paraya:)

Ne tarz bi iş yapabilir fikir verseniz de olur. Ya da bildiğiniz biyerde ingilizce bilen birini ariyolardir filan... şimdiden teşekkürler

Presentablliktan ortalamayi da bayagi dusuk tuttu herhalde bunu sorduguna gore:)

  • Deathrow  (12.04.16 10:26:32)
İngilizce bilen birini süpermarketler bile arıyordur herhalde artık. Boğaziçili olduğu için herkes onu havada kapacak zannediyor olabilir arkadaşın. ilgisi, alakası neyse onunla ilgili işlere başvursun işte. o kadar genel bir soru ki bu...

  • nathanieltroy  (12.04.16 10:33:13 ~ 10:33:22)
zibilyon tane stajyer ilanı var. bakmayı düşünse?

  • whatyougetiswhatyoudid  (12.04.16 10:38:38)
4 büyük audit firmasından birinde staj yapsın. asgari ücret verirler stajyerlere ama büyük tecrübe olur. cv'de de güzel durur.

  • juninho77  (12.04.16 10:41:31)
kariyerden ilan bakmak tabi ki aklımıza geldi. ben daha spesifik örneklerle gelirsiniz diye sordum burda. atıyorum çalıştığınız firmadan ve sektörünüzden hiç haberimiz yoktur, bizimle paylaşırsın aa deriz böyle de bi iş kolu varmış.

@nathanieltroy bişey zannetmiyor. aksine tecrübesiz olmasını biraz sıkıntı bile yapıyor kendine. ama havada kapılsa şaşırmam, ingilizce sadece aranan özelliklerden olabileceği için dedim. yoksa kendi de zehir gibi elemanın.

@Deathrow okulda kulüplerde epey güzel işler yaptı ve bu arada ortalama da aynen biraz düştü :)
  • klar  (12.04.16 11:10:31 ~ 19:09:29)