Youtube Ünlüleri

www.youtube.com

Mesela bu çocuğun olayı nedir? 515bin izlenmiş. Çok ciddi bir rakam bu. Nasıl bu kadar izlenebiliyorlar?

1 milyon 100binlerde takipcisi var gunluk vlog cekiyor takipcileri de izliyor bu videolari.

  • melancholia  (12.04.16 01:47:15)
bunu ve bir çoğunu izleyenlerin %90ı 15 yaşında ergenler. o yüzden izlenebiliyorlar. internet kullanımı çok fazla bu ergenlerde.

  • freetakilir  (12.04.16 02:18:50)
ergenler sebebiyle. yorumlara da bakarsan kendisine abi diye hitab ediyorlar. ve bu cocuk 1997'li.

burak oyunda diye bir kanal var, en cok takipcisi ve izlenme sayisi olan o. ergenler arasinda oyle bir fenomen ki, online oynanan oyunlarda "mehmet oyunda", "aykut oyunda", "anan oyunda" gibi gerek kendi isimleriyle, gerek kufurlu olarak baya bir nick secimlerini etkilemis halde ergenlerin.

kisaca: ergenler
  • no christ requires  (12.04.16 03:47:11)
Bisey itiraf edeyim mi? 26 yasindayim ve Orkun'u ben de izliyorum. Cok guzel videolar cekiyo bazen. Ozellikle Orkun'a meydan okuyorumlar cok iyi. Asiri cesur bi cocuk :) bi de samimi de geliyo bana ama onun disinda ergenler +1

  • matilda  (12.04.16 07:58:53)
Burak oyunda adindaki velet ilkokullara konferanslara gidiyor. Tarkan gelmis muamelesi goruyor cocuk.

  • brkylmz  (12.04.16 08:50:56)
roxy'de youtuberlarin etkinligi vardi. batesmotelpro haricine gelenlerin hepsi anlattiklari gibi ergen arkadaslardi. siraya girdigimde baya garip gelmisti. o yasta zaten eglence ariyorlar, oyun vs. onlari verince de hayat herkese guzel.

  • evimin paspasi  (12.04.16 08:53:45 ~ 10:51:39)