[]

Akıllı telefonda şekilli cihaz şifresi nasıl yapılır?

İnsanlarda gördüğüm, mesela şifre 7412369 gibi bir şey oluyor. Hızlıca bir yukarı-sağa-aşağı hareketi yapıp kilidi pratikçe açıyorlar.

Ben de Samsung Note 4 telefonuma şifre koyayım dedim. Ama en az bir tane harf gir diyor ve şifreyi girmek için klavye açılıyor tamamen.

Şimdi ben sadece rakamlar ile bir şifre koyamayacak mıyım?

 
pin'i seçeceksinizedit:konu kilit asında da tik olmayınca insanlar cevap vermeye devam etmiş doğal olarak...
  • yoggi  (12.04.16 00:27:18 ~ 13.04.16 21:29:18) 
Şifre, Parola, Pin, Desen diye seçenekler olması lazım. Onlardan biri Q klavye öteki rakamsal tuş takımı açıyor. Desen-Model de kaydırmalı olan.


  • Lim5  (12.04.16 00:27:42 ~ 00:28:23) 
Bende note 2 kullanıyorum sifre koymak icin 3 secenek var birisi model birisi senin yaptığın 3. Sadece rakamlarla yapiliyor.


  • bapyemir  (12.04.16 00:27:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.