[]

Silkelenirken patlayan halı nasıl onarılır?

Hani dikey bir yarık oluşur halıda. Jilet atılmış gibi. O kesikten dikey iplikler sarkar. Bu patlakları nasıl tamir edebilirim evde. Yahut nereye yaptırılır?
 
hali yikamacilara bi sorsaniz?
soyle bi yer varmis www.halitamirhanesi.com

  • superb  (11.04.16 20:32:46 ~ 20:33:16) 
overlokçu


  • Big bada bum bum  (12.04.16 04:25:08) 
overlok kenarlar için. halıdaki dikey yırtığı onarmaz.
yırtık bir tane mi birden çok mu. ufak bir yerse yani getir götüre değmeyecek kadar azsa evde kendin yapabilirsin. yine de halıyı görmeden öneride bulunmak zor. kesikten iplikler çıkıyor demişsin silkelerken yırtılıp iplik atmış olmasını anlayamadım. el halısı mı makine kalısı mı?

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (12.04.16 07:30:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.