ilk motosiklet

hıza düşkün değilim, şehir içinde -istanbul anadolu yakasında- kullanabileceğim motosiklet arıyorum. daha yeni başlayacağım, hiç motor kullanmadım; bu bilgiye gerek olur mu bilmiyorum ama 24 yaşında hafif sakar bi' kadınım.

not: otomotik vites istiyorum ve eğitim alacağım :)

her zamanki gibi eğitim alarak başlamanı önereceğiz duyuru ailesi olarak. Scooter mı vitesli mi istersin ona göre bir yön çizeriz burda.

  • okumayi sevmeyen okur  (11.04.16 16:55:34)
Önce bir eğitim al sonra da beğendiğin küçük bir scooterı alırsın. Eğitim için tavsiye ederim; honda.com.tr

  • slayerrr  (11.04.16 16:56:05)
honda delıght bakabilirsiniz. Ayrıca ne akdar bütçeniz var, kaç cc istiyorsunuz,scooter mı cross mu city mi ona göre bilgi vermek daha mantıklı olur sanırım.

  • ötekitarafabiöğrenci  (11.04.16 16:56:15)
scooter mi istiyorsun vitesli motor mu?
butcen nedir?

scooter icin: delight - fiddle - xmax
vitesli icin: tur secmen lazim. capir gibi mi, enduro gibi mi, racing gibi mi?
  • jimicik  (11.04.16 17:09:10)
cbr125 veya yzf 125. başlangıç için scooter tavsiye edilir fakat bu süre kısa sürer. çabuk öğrenirsin yani bisiklet sürmek gibi bişey bu. bisikletin gaz frenli hali scooter oluyor. bide al satla uğraşırsın falan sıkıntı. zaten 125ler başlangıç motoru olarak geçiyor.

  • freetakilir  (11.04.16 17:12:43)
ek olarak ekipmanlara da min. 1.5-2 bin ayırmayı unutma

  • mirty  (11.04.16 17:17:58)
(bkz: ekşiteker)

  • captainmrg  (11.04.16 19:00:38)
  • late viper  (11.04.16 19:47:41)