[]

Nolacak Bu Doların Hali

Acayip tribe girdim 3 kuruş dolarım var düşecek mi çıkacak mı belli değil, Kasım ayına kadar vaktim var sonrasında bozdurup hepsini kullanmam gerekiyor(evleniyorum)
Kafası basan arkadaşlara bir danışmak istedim, elbette sadece buradan gelecek cevaplara göre karar vermeyeceğim fakat yorumları almakta fayda görüyorum. 
2016'nın ikinci çeyreğinden sonra yükselecek diyolla


  • solskjaer  (11.04.16 15:43:57) 
Bu adam 2015 ağustosta konuştu dolar 3'ün üzerine çıktı. İyi bir ekonomist olduğundan değil, bizim bilemediğimiz bilgilere rahat eriştiği için.
www.bigpara.com

Bu da geçen haftaki açıklaması.
www.bigpara.com

Kısaca için rahat olsun Kasıma kalmadan 3 Tl civarını görür. Başbakan da değişcekmiş yakında, binali geliyo deyolla, bu da doları baya bi yukarı oynatır.
  • rastinon  (11.04.16 15:58:52) 
enflasyon olan ülkede, ülkesinde enflasyon olmayan para birimi değer kaybetmez.


  • VickVickyVale  (11.04.16 16:13:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.