kadıköy'de akşam yemeği tavsiyesi

açıkçası gönül alma yemeği olacağı için önemli.
alkollü olması tercihim.
benim aklıma levi şarap evi gelmişti. buraya önceden gitmiştim, hoş bir yerdi.
bir arkadaş ise agaphia diye bir yer önerdi. fena değil dedi.
sizin bu iki yerde tercihiniz neresi olurdu? ikisini de boşver şuraya git derseniz o da olur..

Ikisine de gitmedim ama dostun sarap seviyorsa viktor levi, ege seviyorsa agapia. Gittiklerim icinde benim onerebilecegim birtat lokantasi var cigerleri ve mezeleri lezzetliydi epey.

  • reavelyn  (11.04.16 15:24:25)
Rexx sinemasından bi üst sokağa doğru yürü sağ köşede burger kingin hemen yanında güzel bi mekan var alkollü. içerde oturursanız ambiyansı falan gayet hoş bi yer üst katı da vardı sanırım.

  • KidLazer  (11.04.16 15:26:36)
moda çay bahçesine doğru inerken sağda "yer" diye bir yer var. hafif loşlu falan.

  • naberabi  (11.04.16 15:28:53)
aida da çok hoş. önceden rezervasyonu unutmayın. www.zomato.com

  • freya  (11.04.16 15:38:46)
aida diyecem ama popüler yapıp ağzına sıçacaksınız diye çok korkuyorum

  • tchuck  (11.04.16 16:01:00)
çıya

  • Sandman  (11.04.16 16:04:10)
kidlazer'ın söylediği yer mychef

  • reavelyn  (11.04.16 17:08:48)