samsung s6

alınır mı?

'alınır'lara ihtiyacım var zira samsungcuyum :\ :)

elmacıyım, s6 edge aldım kampanyalıydı yanında gear s2, 4 aydır sıkıntı yok, memnunum ama fotopraf kaliteisni sevmedim. param olsa iphone alırdım.

  • VickVickyVale  (11.04.16 14:57:59)
hafıza kartı takamıyormuşsun. ona göre karar ver.

  • sutlu nescafe  (11.04.16 14:58:23)
gayet güzel AMA batarya-pil ömrü problemi var diyordu arkadaşım. Mesela S7 hem pil, hem sd kart slotu, kamerası vs. çoğu bakımdan daha "düzeltilmiş" bir telefon olarak çıktı. Alabiliyorsan s7 ya da note 5 alsan daha iyi sanki.

  • rodriguez2  (11.04.16 15:00:46)
32 gb dahili hafıza bana döke saça yeter, fazlalıkları buluta atıyorum zaten. batarya meselesi de ''saç dökülmesini kesinlikle önleyen şampuan'' markaları gibi, hepsi devrim iddiasıyla geliyor ama 2-3 aya piyasa ortalamasına iniyor. note 5 hosuma giden bi telefon ama iş yerinde müdürüm aldı 2 gün önce, günlerce goygoyunu çekemem şimdi benden mi gördün len diye. 3 sene götürse beni yeter s6.

foto kalitesi ise, note 5'in kamerası hosuma gittiydi o ayarda bir seyse sorun olmaz benim icin.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (11.04.16 15:11:55 ~ 15:12:48)
eğer düşünürseniz uygun fiyata s7 edge satıyorum. daha çıkalı 2-3 hafta oluyor telefonun.

www.eksiduyuru.com
  • mr.goodcat  (11.04.16 15:45:34)