hesap işletim ücretinden kurtulmanın bir yolu var mı?

banka hesaplarında para tutmuyorum genelde. ancak belli bir ödeme yapmaya kalktığımda mecburen hesaba para atıyorum ancak hesap işletim ücreti diye şak kesiyorlar hemen. bundan kurtulmanın bir yolu var mıdır?

atıyorum hesabı kapatıp başka bir hesap açsak. bunu belirli sürelerde yapsak yeni hesaptan sanırım 1 sene falan alınmıyor. ne düşünüyorsunuz?

enpara, cepteteb gibi olayları biliyorum. her şey ücretsiz. benim bahsettiğim normal para kesilen hesaplar.

faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verirseniz kesmiyor bir çok banka.

  • givemesomesubstance  (11.04.16 11:49:00)
Akbank iki otomatik ödeme talimatına, kaç tane hesabın olursa olsun hesap işletim ücreti almıyor.

  • agluna  (11.04.16 13:46:21)
ayrica otomatik ödeme talimatinda sürekli olarak para bulunmak zorunda. para olmadigi durumlarda fatura meblagi tahsil edilemediginden banka tarafindan bu durum haber verilmiyor. sonrasinda su ya da elektrik kesintileri baş gösterebilir.
yasayanlar oldu bu durumu.
bakiye kadar güler yüzlü hizmet..
  • 1adam  (11.04.16 13:54:14)