Windows 7 alabilmek için edu uzantılı mail arıyoruz!

Tekrar merhaba arkadaşlar,

Windows 7 almaya heveslendik, ama ultimate'ın fiyatları hem el hem de can yakıyor.

Eğer elimizde edu uzantılı bir mail olsaydı 40 dolara windows 7 alabilirdik.

Biri çıksa dese de "birader benimkini kullanın, ben size gelen maili aktarırım" ne mutlu oluruz şimdi.

Var mıdır böyle candanı?

Not: edu.tr uzantılı mailimiz var ama işe yaramıyor. Edu uzantısı avrupa ve kanada, america gibi ülkelerin üniversitelerine ait olmalıymış. Buna dikkat edelim.

onunla da kalmiyor, anlasmali üniversiteler var, onlarin adreslerini kullanabiliyorsunuz. tavsiyem itülü bir ögrenci bulmaniz, anlasmada itü vardi yanlis hatirlamiyorsam.

  • samfisher  (08.11.09 15:15:15)
msdna aa aboneliği olan üniversite öğrencisi bulursanız bedava alırsınız. Ama kin, neden size verir bilemiyorum.

Bahsettiğiniz kampanya ise sadece abd, kanada ve ingiltere öğrencileri için geçerli. ingiltere'de £30'dan satılıyor home pre veya pro.
  • gelecektengelenkutupayısı  (08.11.09 16:12:32)
@gelecektengelenkutupayısı ee iyilik olsun diye?

  • ataturkiye  (08.11.09 16:30:33)
www.ieee.org

ieee ye edu.tr uzantili mail adresinizle, 32 dolari verip kaydolun. o uyelikle de msdnaa uzerinden isletim sisteminizi indirin. product key'inizi alin.

win741'deki kampanya abd, kanada ve ingiltere disinda, almanya, fransa, avustralya, kore ve meksika icin de gecerli.

ftp://ftp.sh.cvut.cz/MSDNAA/Rapid_Setup/ bir de boyle bir sey var. ilginc tabii.
  • dahicocuk  (08.11.09 16:46:02)
msdn.microsoft.com

yukarıdaki linkten hangi üniversitelerin anlaşmalı olduğunu görebilirsiniz.
  • levski  (08.11.09 22:22:57 ~ 22:24:03)
@Şerafettin teşekkür ederiz ama edu.tr var bizde. O adres olmuyor maalesef.

  • ataturkiye  (09.11.09 12:27:29)