subdomain

arayıpta ulaşamadığım bir bilgi oldu kafam çarmannn korman oldu

şimdi ben aptalım aptala anlatın !

baymak.kombi-ariza.com diye subdomain alıyorum aklımca ama adres çubuğuna yazınca dns error diyor

kafama göre burdan dolma bilgiler ile index atıyorum

kombi-ariza.com/baymak olarak açınca anasayfam geliyor o baymak yazısını nasil başa alabilirim

baymak.kombi-ariza.com olarak nasil yaparım lütfen çıldırdım acemiyim sadece deneme amaçlı seoya etki eder filan demeyin farklı temada farklı bilgiler ile deneyeceğim boş zamanımda ama daha ilk basamakta kaldım

Apache nin virtual host congigurationdan yapılıyormuş. Eğer normal bir hosting aldıysanız size sadece konsol vermişlerdir , apache ayarlarını değiştiremezsiniz. Konsol üzerinde sub domain ayarı için bir menü vardır. Konsol dan konsola değişiklik gösterir. Eğer sunucu sizde isE

Şu linkin "Using the ServerPath directive" başlığında anlatılmış.

httpd.apache.org

Hostingi nerden aldınız, hangi paket ?
  • ilkdefa  (10.04.16 14:58:53)
5 subdomain hakkım olan bir paket miş özkula cpanel bende sanırım bi kaç çakallık sonrası resellere de ulaştım insan linux bilince coşuyor bide web masterlik olsa serde tadından yenmez bedavaya getiririm de olmuo işte beceri lazım bilgi var tema düşünce var ama isteklerimi yapacak programı kullanma becerisi yok o yüzden bilgi çalıp html ye devam :s

sağol bro okuyum öğreniyim güzelleşim kafam bulandı
  • Dönmezer  (10.04.16 15:13:58)
subdomaini nasıl alıyorsun? anlattığına bakılırsa direk klasör atıyorsun ana dizine "baymak" isminde. cpanelden gir subdomain oluştur.

  • tescillimarka  (10.04.16 15:45:13)
baymak tan telif hakki almadan, ismini oyle kullanamazsin, yoksa seni oper bu firmalar, aklinda bulunsun.

  • scars dont fade  (10.04.16 15:51:44)